הר הכסף © כל הזכויות שמורות למיי אדווייס - My Advise סוכנות לביטוח בע"מ מספר רישיון 515888493

בפיקוח וברישיון
משרד האוצר

סיבה אחת לאיתור כספים אבודים !

למה צריך לאתר כספים אבודים ?!

קצת עלינו הר הכסף

למה צריך לאתר כספים אבודים

מה המגבלות של אתר הר הכסף?
ההגדרה של משרד האוצר, בדבר חשבונות רדומים או חשבונות שאינם פעילים, באה לידי ביטוי בכך שעסקינן אודות חשבונות בבנק שלא הופקד בהם כסף מינימום במשך שניים עשר חודשים, ולא נעשתה בהם כל פעילות חשבונאית, כמו למשל – משיכת כספים. הכול טוב ויפה עד עתה, אך לאתר הר הכסף יש גם מגבלות. נתחיל בכך שהוא מאפשר לכם רק עשר ניסיונות בלבד. כמו כן, המידע באתר זה לא נגיש לחסכונות או לחשבונות בנק פעילים. ואם אתם שואלים את עצמכם בזה הרגע – "איפה כאן הבעיה בכלל"?, אז נשמח להשיב לכם. הבעיה בכך טמונה בכך שבמידה שהנכם מפקידים סכומי כסף קטנים, שעד לרגעים אלו בכלל לא היו במודעות שלכם, האתר של הר הכסף לא ימצא בעבורכם את הנתונים הנדרשים, וסכומי כסף אלו שצברתם עד היום יישארו בחשבונות רדומים, משמע – כנראה שלעולם לא תצליחו למצוא אותם. אלא אם כן תסתייעו בשירותים הנאמנים של חברת ביטוח חיצונית, שיודעת את כל המטרייה ואת כל הדרכים למציאת כל הכספים האבודים שלכם.

סיבה אחת לאיתור כספים אבודים

מה ניתן למצוא באתר הר הכסף?
ניתן למצוא כמה דברים חשובים ביותר באתר שנקרא הר הכסף. קודם כל, אתר זה מאפשר לכם למצוא כספים אבודים. ואיך כל הטוב הזה יכול לקרות? ובכן, באפשרותכם לחפש, ואף בשאיפה למצוא, כל מיני חסכונות פנסיוניים. ובלי כל קשר, באפשרותכם אף למצוא כל מיני פיקדונות, או לחלופין חשבונות בנק שלא נעשתה בהם כל פעילות מעל לשנה, והם מוגדרים בתור חשבונות שאינם פעילים.

לא משנה מה מטרת החיפוש המדויקת שלכם, כך או כך אתר הר הכסף פותח בפניכם את ההזדמנות לתור אחר כל כסף אבוד שלכם, וכן של קרוב משפחה שלכם שהלך לעולם שכולו טוב, ואתם המוטבים שלו. כדאי שתרחיבו את החיפוש בהר הכסף לכל האפשרויות, לעולם אין לדעת מאיפה תצוץ ההפתעה שלכם.

איתור של ביטוח חיים או של כל חיסכון פנסיוני בעזרת האתר המופלא הזה, עשוי לעזור לכם למצוא כל כסף שנחשב עד לרגע זה בתור אבוד. כסף שחסכתם בימי הצעירות שלכם למטרות של ביטוחי חיים, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה או לחלופין קופות גמל, וכיוצא בזה. הבונוס בכך הוא אדיר.

מי לא היה מבינכם רוצה להתבשר כי יש באמתחתו, כרעם ביום בהיר, סכומי כסף גדולים, וכל מה שנדרש ממנו זה להזין כמה פרטים באתר, בקלי קלות. מבלי לשכור את שירותיו של חברת חקירות, מבלי להתאמץ יותר מדי, מבלי להיתקל בהררי ביורוקרטיה, ומבלי לספק הוכחות לקיומו של ההון הכספי הזה. בוודאי שכל אחד מכם היה חפץ בכך.

קצת עלינו הר הכסף

איתור כספים אבודים - סיבות

מה ההגדרה של חשבון ופיקדון בלי תנועה, ואיך נוצר חשבון כזה? ואיך באמצעות אתר הר הכסף הכול ייפתר?
ההגדרה המדויקת של חשבון ופיקדון בלי תנועה מתבטאת בכך שהניהול של חשבון העובר ושב שלכם התנהל ללא כל קבלה של הוראה מכם, במשך כעשרה חודשי פעילות פסיביים, ונציגי הבנק שלכם אינם ידעו כיצד בדיוק אפשר להשיג אתכם במשך עוד חודשיים. כאשר מדברים אודות פיקדונות בלי תנועה, בהכרח מתכוונים לכל אותן פיקדונות שבהם הבנק שלכם אינו צלח כל יצירת קשר עמכם, עד למשך חודשיים מעת הפירעון של הפיקדון האמור. במידה והנכם תוהים איך בכלל נוצרו פיקדונות או חשבונות אלו, אז יש הרבה תרחישים, כמו למשל – שההורים שלכם פתחו לכם ברגע יציאתכם לאוויר העולם. וכיום מדובר על סכומים לא מבוטלים, שבאמצעות אתר הר הכסף אתם אף יכולים לאתר אותם, וכמובן, ליהנות מכסף מהדוד סם.

ביוזמה מופלאה, ויש לומר ראויה לשבח, של משרד האוצר, אתם יכולים ליהנות מהשירותים, שניתנים בחינם, כמובן, באמצעות חשיפה לאתר הר הכסף. מה שניצב אל מול מקימי האתר הזה, היה לעזור לכם לאתר את כל הכסף האבוד שלכם, שחלקים רבים ממנו לא היו בכלל במודעות שלכם. אתר הר הכסף מחובר למאגרים של כל בתי ההשקעות, הבנקים וכל חברות הביטוח בארץ. על מנת לאפשר לכם גישה ישירה לפרטים החשובים הללו, הנכם נדרשים להזין כמה פרטים אישיים, ולא חודרניים יתר על המידה, ולמלא שתי שאלות לשם זיהוי נוסף.

שם פרטי
שם משפחה

מספר נייד
כתובת דוא"ל

תעודת זהות
תאריך הנפקה

חתימה
אחת שלכם

טוב שבחרת לאתר את כספיך האבוד איתנו !

כמה פרטים ואנחנו נוכל לאתר היכן נמצא הכסף האבוד והיכן הוא נמצא!