הר הכסף © כל הזכויות שמורות למיי אדווייס - My Advise סוכנות לביטוח בע"מ מספר רישיון 515888493

בפיקוח וברישיון
משרד האוצר

סיבה אחת לאיתור כספים אבודים !

קצת עלינו הר הכסף

סיבה אחת לאיתור כספים אבודים

הכירו את אתר הר כסף – כסף אבוד. קודם כל, כדאי שתדעו שהשירות באתר זה הוא חינמי לחלוטין. אין לכם מה לדאוג, הגלישה בו אינה מצריכה קישורים ייחודיים, ואיננה אורכת זמן רב. למעשה, מדובר אודות מספר דקות, ומה שנדרש מכם הוא חיבור לרשת האינטרנט, ומענה קצר על כמה שאלות. במשך הבדיקה באתר הר הכסף תעברו במספר מסכים, מאוד נהירים, וידידותיים למשתמש. מדובר בשירות אינטואיטיבי ונוח לכל, בלי כל תקלות טכניות, וגלישה פשוטה לגמרי. תחילה, עליכם להיכנס לאתר של הר הכסף, ולהזין כמה פרטים אישיים, ומיד ללחוץ על האפשרות של "אתר כספים אבודים עכשיו". מיד בתום זאת, תופנו לשלבים הבאים של בדיקתכם, שיחייבו אתכם למלא פרטים אישיים שלכם, לרבות מספר תעודת זהות ומועד ההנפקה שלה. כל שלב הוא קצר מאוד, ומקדם לשלב הבא בתור.

סיבה אחת לאיתור כספים אבודים

הר כסף – כסף אבוד – מה עושים כאשר מתקבלת תשובה חיובית לכסף אבוד?
ובכן, נכנסתם בהצלחה לתוך הר כסף – כסף אבוד, קיבלתם אישור רשמי שיש לכם כספים אבודים, ומה עושים בשלב הבא? ובכן, אתם צריכים ליצור קשר, באופן אישי עם כל חברות הביטוח, כמו גם עם כל חברות ההשקעות, שפרטיהן יופיעו בפניכם על צג המסך של המחשב שלכם, על מנת לבצע ווידוא של אותנטיות אותם כספים אבודים. פרטי יצירת הקשר עם כל החברות הללו יוצגו בפניכם באתר הר הכסף. העתיקו את הפרטים שמופיעים בפניכם למסמך אישי, ושמרו היטב את הפרטים. אתם תצטרכו אותם בהמשך הדרך שלכם. באופן כללי, ברגע שאתם מקבלים תשובה חיובית לקיומם של כספים אבודים, באפשרותכם לנקוט בכמה פעולות, כמו למשל – לא לגעת בכסף, בפרט במידה ואתם לא ממש צריכים אותו, ולהשאיר אותו שתגיעו לזמן הפרישה מהעבודה. כמו כן, אתם בוודאי יכולים להעביר את הכסף לחשבון העובר ושב שלכם, תוך נשיאה בחבות של מס משמעותי. תעשו זאת רק במידה ואתם ממש משוועים לכסף הזה. במידה ואתם מעוניינים להימנע מתשלום דמי ניהול גבוהים מדי, באפשרותכם לאחד את כל הכספים ביחד עם קרן פנסיה פעילה אחת שיש ברשותכם.

קצת עלינו הר הכסף

איתור כספים אבודים - סיבות

הר כסף – כסף אבוד שנמצא – באיזו אפשרות לבחור?
במידה ואכן הצלחתם לאתר כספים באמצעות השירות הנחוץ של אתר הר כסף – כסף אבוד, מה תעשו עכשיו? אתם יכולים, קודם כל, לשחרר את הכספים האבודים בחשבון הבנק שלכם. אלוהים העד שלנו, שבמצב הנוכחי של קריסת הכלכלה ברחבי מדינת ישראל, ובאופן כללי, ברחבי כל מדינות העולם, ממש לא יזיק לכם ליהנות מיתרה משמעותית בחשבון הבנק שלכם. יתרה ניכרת שתאדיר את שמכם ואת הכבוד שלכם מבחינת ראות עיניו של הבנקאי האישי שלכם. הדבר מקבל משנה תוקף במידה ויש לכם התחייבות כספיות קודמות, שקשה לכם לעמוד בהן. כמו למשל – כל מיני הלוואות, או חובות מצטברים בכרטיס אשראי. ובינינו, מי לא ישמח להעשיר את חשבון הבנק שלו בסכום כספי שאינו מבוטל. אתם אף יכולים לאחד את כל החשבונות הכספיים שמצאתם ביתרת זכות לכדי ניהול של חשבון אחד. בדרך הזאת תיהנו מייתור של יותר מדי דמי ניהול, ואף תוכלו להתווכח על גובה העמלה שגובים מכם. הכול לפי הצרכים האמתיים שלכם. כל אפשרות טומנת בחובה יתרונות וחסרונות. ואם ממש נחפש חיסרון בפדיון מידי של הכסף, בעת זקנה סביר להניח שהוא מאוד יחסר לכם, מתוקף היותו רשת ביטחון אמתית לשעות קשות יותר.

הר כסף – כסף אבוד – מה החשיבות של מציאת הכספים האבודים של מי שעבר לעולם הבא?
נתחיל בעובדות המובנות מאליהן. ניתן למצוא כספים אבודים של, לדוגמה, מי שעבר לעולם הבא, מתוך מידע אישי בחברות הביטוח, בבתי השקעות, כמו גם בבנקים השונים. מדובר יותר בכיתות רגליים, ובעבודת נמלים, אבל זאת אופציה שאין לפסול אותה על הסף. אבל נחזור למושא המאמר שלפניכם, כיצד יסייע לכם אתר הר כסף – כסף אבוד במציאה של כספי מי שעבר לעולם הבא? ובכן, המון מבין אנשים שהלכו לעולמם הותירו אחריהם מוטבים שזכאים לחשבון שלהם. באמצעות אתר הר הכסף אפשר לאתר את אותם חשבונות וחסכונות של הנפטרים, כספים שמופיעים בבנקים, בחברות הביטוח ובתי השקעות. כל מה שנדרש מכם הוא להשקיע דקות ספורות במילוי פרטים בסיסיים, ובהשבה על שתי שאלות פשוטות, ומיד נפתח בפניכם צוהר לכיוון עתיד כלכלי מבטיח יותר.
הר כסף – כסף אבוד – האם באמת חייבים אותו, או שכדאי להתחיל חיפוש עצמאי אחר כספים אבודים?
הרבה אנשים שואלים את עצמם – האם חייבים את השירות של אתר הר כסף – כסף אבוד, או שכדאי להם להתחיל בחיפוש עצמאי, על מנת למצוא כספים אבודים? אכן שאלה נוקבת למדי, ועליה נשיב מיד. הציבור הרחב, כמובן, מוזמן להיכנס לאתר הר הכסף, ולבצע חיפוש אחר כספים אבודים עצמאי, שיניב תוצאות תוך כמה שניות. החלופה, שמתבטאת בפנייה אישית לבנקים ולחברות הביטוח עשויה להיות מלווה בבזבוז זמן ניכר, ולגבות מכם המון משאבים, נפשיים ופיסיים כאחד. במקום לעשות "עבודת נמלים", בתשאול יחידני, הכול מרוכז לכם באתר של הר הכסף. וכל זאת מבלי להוציא ולו שקל מחשבון הבנק שלכם.

שם פרטי
שם משפחה

מספר נייד
כתובת דוא"ל

תעודת זהות
תאריך הנפקה

חתימה
אחת שלכם

טוב שבחרת לאתר את כספיך האבוד איתנו !

כמה פרטים ואנחנו נוכל לאתר היכן נמצא הכסף האבוד והיכן הוא נמצא!